Share Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Η Βοϊακή Εστία Θεσσαλονίκης σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό που διοργανώνει την Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 και ώρα 13:00 στο κέντρο διασκέδασης ΜΙΘΡΙΟ , περιοχή Νοσοκομείου Παπαγεωργίου. About The Author newsroom See author's posts br> ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
“Νύχτες Θεάτρου” στην Κοζάνη: «Η Μάσα και ο Αρκούδος» τη Δευτέρα 19 Αυγούστου στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Κοζάνης26 Ιουλίου, 2024
“Νύχτες Θεάτρου” στην Κοζάνη: «Δον Κιχώτης» την Πέμπτη 1 Αυγούστου στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Κοζάνης25 Ιουλίου, 2024