Share Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Ο Σύλλογος Ελλήνων Ορειβατών Κοζάνης προσκαλεί τα μέλη και τους φίλους του στην κοπή πίτας που θα γίνει την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 11:30 το πρωί στο καταφύγιο του Συλλόγου στο Σμά’θκο. About The Author newsroom See author's posts br> ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
“Νύχτες Θεάτρου” στην Κοζάνη: «Η Μάσα και ο Αρκούδος» τη Δευτέρα 19 Αυγούστου στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Κοζάνης26 Ιουλίου, 2024
“Νύχτες Θεάτρου” στην Κοζάνη: «Δον Κιχώτης» την Πέμπτη 1 Αυγούστου στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Κοζάνης25 Ιουλίου, 2024